Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довiдка Ресурси Послуги Інтернет-клубу Оплата Тендери Інше
Новини поштою

Мережний транзит

Загальні положення

1. Послуга "Мережний транзит" (далі — послуга) призначена для надання споживачам (юридичним особам), провайдерам телекомунікацій, іншим операторам телекомунікацій постійного доступу до Глобальної мережі Інтернет через порти вузлів мережі передавання даних ВАТ "Укртелеком" та зовнішні канали Інтернет.

2. На стороні ВАТ "Укртелеком" для підключення споживача застосовуються порти 100BaseFX, 1000Base SX(LX).

3. Послуга передбачає організацію каналу між обладнанням на стороні споживача і ВАТ "Укртелеком" з використанням оптичних волокон у волоконно-оптичному кабелі.

4. Для підключення до мережі ВАТ "Укртелеком" на стороні споживача встановлюється обладнання з портом 100BaseFX або 1000Base SX(LX).

5. При підключенні споживача до мережі ВАТ "Укртелеком" на інтерфейс його обладнання виділяється IP-адреса (блок з 4 адрес) та забезпечується маршрутизація за протоколом BGP4.

6. Швидкість порту може бути лише кратною 5 Мбіт/с:
      1 Мбіт/с - 1000 Кбіт/с = 1 000 000 біт/с.

7. Швидкість на порту може змінюватися один раз на розрахунковий період (місяць) за заявою споживача. Замовлення необхідно надіслати до Укртелекому не пізніше ніж за 3 дні до закінчення розрахункового періоду.

8. Для отримання послуги чи зміни її параметрів споживачу потрібно заповнити бланк замовлення, в якому слід вказати бажані параметри послуги.

9. Бланк замовлення є невід'ємною частиною договору.

10. При підключенні споживача визначається бажаний тип таблиці маршрутів, який ВАТ "Укртелеком" надає йому:

  • повну таблицю;
  • таблицю маршрутів мережі ВАТ "Укртелеком" та мереж підключених до нього споживачів;
  • маршрут за замовчанням.

11. При підключенні та подальшій роботі споживач повинен надати ВАТ "Укртелеком" перелік маршрутів, якими він користуватиметься.

12. Плата за користування послугою нараховується з дня підключення.

13. Тарифи на послугу "Мережний транзит" застосовуються тільки для фізичного порту із встановленою (замовленою) швидкістю. При цьому незалежно від кількості підключених одним провайдером фізичних портів на різних швидкостях у різних населених пунктах, вартість одного фізичного порту визначається відповідно до визначеного тарифу для швидкості одного фізичного порту.

14. Вартість послуги визначається для кожного порту окремо. При цьому сумарна швидкість портів при визначенні вартості послуги не враховується.


Київська міська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-033, 01033, вул. Горького, 40

Зворотний зв'язок