Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довiдка Ресурси Послуги Інтернет-клубу Оплата Тендери Інше
Новини поштою

Порядок доступу для виконання позапланових (аварійних) робіт в ККЕ

Шановні користувачі кабельної каналізації електрозв’язку  ПАТ «Укртелеком» в м. Києві!

Нагадуємо, що згідно з  Правилами надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку, затвердженими рішенням НКРЗІ від 23.08.2012 №428 (у редакції рішення НКРЗІ від 12.07.2016 № 359)  проведення    позапланових експлуатаційних робіт  в ККЕ  Укртелеком без  отримання  відповідного дозволу  заборонено!!!

За необхідності проведення позапланових експлуатаційних робіт Замовник повинен повідомити про це Укртелеком у телефонному режимі  не пізніше ніж за дві години до проведення таких робіт (контактний телефон 044-289-44-44) з подальшим наданням  письмового  підтвердження до кінця   дня  на електронну адресу:

1) в неробочий час, вихідні та святкові дні:

  • KMF-KKE@ukrtelecom.ua  

2) в робочий час у відповідності до територіального підпорядкування ККЕ  МЦТ/КЦТ:

  • Територія  МЦТ 227  - 227 KMF-KKE@ukrtelecom.ua;
  • Територія МЦТ 226 - 226KMF-KKE@ukrtelecom.ua;
  • Територія  КЦТ 222 - 222KMF-KKE@ukrtelecom.ua

На підставі отриманого повідомлення, в якому зазначено час початку проведення робіт, Укртелеком надає Замовнику допуск до ККЕ з часу початку проведення позапланових експлуатаційних робіт до повного їх завершення, забезпечує технічний нагляд. Після завершення позапланових експлуатаційних робіт Замовник та представник Укртелекому підтверджують виконання робіт відповідним актом приймання виконаних робіт, підписаним Cторонами. Оплата за технічний нагляд при виконанні позапланових робіт проводиться Замовником протягом 3 робочих днів після підписання акта.

 


Київська міська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-033, 01033, вул. Горького, 40

Зворотний зв'язок