Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довiдка Ресурси Послуги Інтернет-клубу Оплата Тендери Інше
Новини поштою

Швидкість злітає!


01.06.2010

З 1 червня 2010 року вводяться нові тарифи на послугу «ОГО!» для абонентів м. Київ. Відтепер користувачі послуги «ОГО!» отримують ще більшу швидкість роботи в Інтернет, не підвищуючи витрат, а також можливість обмінюватись даними всередині мережі Укртелеком на максимальній швидкості без обмежень!

Тарифні плани доступні для замовлення новими абонентами з 1 червня 2010 року у відділеннях «Телекомсервіс». Компанія Укртелеком, піклуючись про своїх абонентів, з 1 по 7 червня забезпечить автоматичну зміну тарифних планів всім абонентам «ОГО!», завдяки чому, існуючі абоненти отримують ще більшу швидкість не підвищуючи своїх витрат і не докладаючи жодних зусиль. Змінити або замовити нові тарифні плани самостійно абоненти зможуть на сайті my.ukrtelecom.ua після 7 червня 2010 року. Крім того, відтепер у абонентів «ОГО!» з’явиться можливість отримати переваги від користування «Мережею «ОГО!».

«Мережа «ОГО!» - це всі абоненти «ОГО!» об’єднані між собою в єдину мережу, для яких відкривається можливість обміну інформацією між собою (Р2Р) та завантаження будь-якої інформації, розміщеної у дата-центрі Укртелекому на максимальній швидкості (до 24 Мбіт/сек) незалежно від обраного тарифного плану абонента «ОГО!».

Для того щоб замовити/змінити тарифний план:

 • зайдіть на сайт my.ukrtelecom.ua, користуючись послугою «ОГО!», по Вашій телефонній лінії;
 • в полі «Авторизація», в лівій частині екрану, введіть логін і пароль, які Ви обрали при реєстрації на сайті my.ukrtelecom.ua та натисніть кнопку «Вхід»;
 • перейдіть до розділу DSL і натисніть на кнопку «Управління»;
 • оберіть один з тарифних планів, можливих для надання послуги «ОГО!» на Вашій телефонній лінії. Перелік тарифних планів, доступних для вибору, залежить від технічних параметрів абонентської лінії.

Тарифні плани «ОГО!» з 1 червня 2010 року для абонентів м. Київ

Назва  тарифного плану Швидкість передавання інформації Додаткові послуги в рахунок абонентної плати Абонентна плата за 30 календарних днів, гривні з ПДВ
«ОГО!» Антивірус поштові скриньки розміром 1 Гбайт
до споживача від споживача
«ОГО! 2» до 2 Мбіт/с до 3 Мбіт/с не надається не надається 60
«ОГО! 4» до 4 Мбіт/с до 3 Мбіт/с не надається 1 100
«ОГО! 8» до 8 Мбіт/с до 3 Мбіт/с надається 1 150
«ОГО! Ultra»
до 24 Мбіт/с до 3 Мбіт/с надається 1 200
Зміна тарифного плану на тарифний план з меншою абонентною платою Одноразово, за кожну зміну грн. з ПДВ
20

Примітки

 1. Послуга «ОГО!» надається по телефонній лінії абонента телефонної мережі ВАТ «Укртелеком» в м. Київ за наявності технічної можливості.
 2. Перелік доступних споживачу тарифних планів послуги «ОГО!» визначається технічними характеристиками абонентської телефонної лінії.
 3. Перехід на користування тарифним планом з більшою абонентною платою безкоштовний.
 4. Споживач може змінювати тарифний план 1 раз на добу.
 5. Для всіх тарифних планів (крім «ОГО!2») в вартість абонплати включено користування послугами антивірусного захисту («ОГО!Антивірус») та поштовою скринькою розміром 1 Гбайт. Для користування послугами антивірусного захисту («ОГО!Антивірус») та поштовими скриньками споживачу необхідно їх активувати в системі управління послугами «Мій Укртелеком».
 6. Доступне замовлення додаткових послуг «Статична ІР-адреса», «Місто розваг».
 7. *З 7 червня 2010 абонентам, які користуються послугою «ОГО!» за вищезазначеними тарифними планами, надається можливість користування необмеженим внутрішньомережним обміном (вся мережа Укртелекому) на швидкості до 24 Мбіт/с приймання та до 3 Мбіт/с передавання для технології ADSL2+ в залежності від технічних характеристик телефонної лінії абонента.

Замовити послугу або змінити тарифний план можна на сайті «Мій Укртелеком». З дати введення в дію нових тарифних планів замовлення попередніх тарифних планів стає недоступним.Київська міська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-033, 01033, вул. Горького, 40

Зворотний зв'язок