Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довiдка Ресурси Послуги Інтернет-клубу Оплата Тендери Інше
Новини поштою

2017 рік

110. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з проведення робіт з демонтажу мідного кабелю з кабельної каналізації електрозв’язку ЦМР ПАТ «Укртелеком» у 2018 році (кваліфікаційний відбір)

109. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з проведення робіт з демонтажу мідного кабелю із ґрунту ЦМР ПАТ «Укртелеком» у 2018 році (кваліфікаційний відбір)

108. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з проведення робіт з інвентаризації оглядових пристроїв ККЕ ЦМР ПАТ «Укртелеком» (кваліфікаційний відбір)

107. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з проведення ремонтно-будівельних та ремонтних робіт на ЛКС, КЛЗ та кінцевих пристроїв ЛЗ ЦМР ПАТ «Укртелеком» (кваліфікаційний відбір)

106. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з виконання проектних робіт «Технічне переоснащення системи газопостачання топкової зі встановленням вузла обліку газу з системою дистанційної передачі даних» в Черкаській філії ПАТ «Укртелеком»

105. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з виконання проектних робіт «Реконструкція газових котлів, вузла обліку газу з влаштуванням обладнання дистанційного збору інформації» в Черкаській філії ПАТ «Укртелеком»

104. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з виконання проектних робіт «Технічне переоснащення системи газопостачання топкової зі встановленням вузла обліку газу з системою дистанційної передачі даних» в Чернігівській філії ПАТ «Укртелеком»

103. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі «Послуги з підготовки обґрунтовуючих документів для отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та надання консультативно-правової допомоги в Житомирській та Черкаській філіях ПАТ «Укртелеком».

102. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі «Послуги з проведення лабораторного контролю викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел та оцінка впливу цих джерел на навколишнє середовище в Київській, Чернігівській, Вінницькій та Черкаській філіях ПАТ «Укртелеком».

101. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі робіт з аварійного ремонту теплового вводу від ТК «Київенерго» до будівлі за адресою вул.Малиновського,19А

100. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з утилізації (видалення) відходів, які утворюються у Київській міській, Житомирський, Вінницькій, Черкаській та Чернігівській філіях ПАТ «Укртелеком»

99. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі «Послуги з технічного обслуговування та ремонту ліфтів на об’єктах ЦМР ПАТ «Укртелеком»

98. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі «Послуги з технічного обслуговування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуювання людей, щодо системи централізованого пожежного спостереження за спрацюванням автоматичних установок пожежної сигналізації та пожежогасіння, системи автоматичного пожежогасіння на об’єктах Київської, Чернігівської та Черкаської філіях ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ

97. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі перетворювачів напруги ППН 60/48V 6A

96. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі кабелю LEONI YVO(STY) 2X0.5/0.9 та патч-кордів 4*LC/UPC-4*LC/UPC SM, breakout

95. Інформація № 10/C-357/17/17 про наміри проведення тендеру із зменшенням ціни з закупівлі офісного паперу форматів А3, А4, А5

94. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі опор дерев’яних просочених для філій Центрального макрорегіону ПАТ «Укртелеком»

93. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі циркуляційних насосів для Черкаської філії ПАТ «Укртелеком»

92. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі робіт з заміни дерев'яних віконних блоків на металопластикові з улаштуванням укосів та пошкоджених металопластикових конструкцій в будівлях РЦТ №241 м. Калинівка, вул. Незалежності, 4

91. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі ремонту шиферної покрівлі з улаштуванням системи організованого водостоку виробничої будівлі за адресою смт. Піщанка, вул. Пушкіна, 1

90. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі пиловника хвойних порід.

89. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуг з технічного обслуговування і поточного ремонту автотранспортних засобів Чернігівської філії ПАТ «Укртелеком».

88. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі робіт з аварійного ремонту для забезпечення підготовки до опалювального сезону на 2017-2018р.

87. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуг з технічного обслуговування і поточного ремонту автотранспортних засобів Черкаської філії ПАТ «Укртелеком»

86. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі робіт з аварійного ремонту для забезпечення підготовки до опалювального сезону на 2017-2018р.

85. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуг з технічного обслуговування і поточного ремонту автотранспортних засобів Черкаської філії ПАТ «Укртелеком»

84. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі обладнання системи контролю управління доступом та виконання будівельно монтажних робіт системи на об’єкті КМФ ПАТ «Укртелеком» за адресою вул. Антоновича,40.

83. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з прокладання локальної мережі СКС приміщень за адресою вул. Тургенівська, 59.

82. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з виготовлення та розміщення плівки оракал та перфоплівки на транспортних засобах ЦМР ПАТ «Укртелеком».

81. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі ремонту приміщень школи №319 за адресою: проспект Миколи Бажана, 32 А, м.  

80. Оголошенняпро проведення конкурсу щодо закупівлі послуг з поточного ремонту та технічного обслуговування автотранспортних засобів Київської міської філії ПАТ «Укртелеком»

79. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі телекомунікаційного обладнання АТС типу ЄС-11 та послуги з монтажу і коригування програмного забезпечення (ПЗ) за адресою: Житомирська область, м. Овруч

78. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі силових модулів SYPM4KI

77. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі залізобетонних виробів

Київська міська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-033, 01033, вул. Горького, 40

Зворотний зв'язок