Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довiдка Ресурси Послуги Інтернет-клубу Оплата Тендери Інше
Новини поштою

2017 рік

87. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуг з технічного обслуговування і поточного ремонту автотранспортних засобів Черкаської філії ПАТ «Укртелеком»

86. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі робіт з аварійного ремонту для забезпечення підготовки до опалювального сезону на 2017-2018р.

85. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуг з технічного обслуговування і поточного ремонту автотранспортних засобів Черкаської філії ПАТ «Укртелеком»

84. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі обладнання системи контролю управління доступом та виконання будівельно монтажних робіт системи на об’єкті КМФ ПАТ «Укртелеком» за адресою вул. Антоновича,40.

83. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з прокладання локальної мережі СКС приміщень за адресою вул. Тургенівська, 59.

82. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі послуги з виготовлення та розміщення плівки оракал та перфоплівки на транспортних засобах ЦМР ПАТ «Укртелеком».

81. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі ремонту приміщень школи №319 за адресою: проспект Миколи Бажана, 32 А, м.  

80. Оголошенняпро проведення конкурсу щодо закупівлі послуг з поточного ремонту та технічного обслуговування автотранспортних засобів Київської міської філії ПАТ «Укртелеком»

79. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі телекомунікаційного обладнання АТС типу ЄС-11 та послуги з монтажу і коригування програмного забезпечення (ПЗ) за адресою: Житомирська область, м. Овруч

78. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі силових модулів SYPM4KI

77. Оголошення про проведення конкурсу щодо закупівлі залізобетонних виробів













































































Київська міська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-033, 01033, вул. Горького, 40

Зворотний зв'язок